MENU

DELUXE ODA

BOOK NOW
SCROLL ME

DELUXE ODA


Zaman ve mekânın bütünlüğü, herkes için oldukça önemli bir yerde durur. Kaliteli bir konfor deneyimi de mekânlardan bağımsız değildir. Birbirini tamamlayan bu iki değer, yaşamın iyiliğine de büyük oranda katkı sunan güzellikler barındırır.

Legacy Ottoman Hotel’de yılların tecrübesiyle iç içe sunulan konaklama deneyimi de konforu merkezine almaktadır. Tarihin, uzun geçen yılların ve büyük değişimlerin ışığında yaratılan zaman, her şeye tek tek dokunmaktadır. Bu dokunuş, şehri gören ve tarihle iç içe olan Legacy Ottoman Hotel’in her köşesinde hissedilmekte, varlığını geleceğe taşımanın ihtişamıyla güzelliğine güzellikler katmaktadır. Tüm katlarda bulunan ̃ 40-45 m2’lik Deluxe Odalar, yüksek tavan ve ferah yapılarıyla birlikte İstanbul’da olmanın ayrıcalığıyla birleşerek unutulmaz bir keyif imkânı sunmaktadır. Aynı zamanda triple seçeneği bulunduğu gibi ekstra yatak ekleme imkânı da bulunmaktadır.

İstanbul’un geçmişiyle birlikte modern halini de yaşayabilme imkânı sunan Legacy Ottoman Hotel, değerli konuklarının rahatlığı için bekliyor.


REZERVASYON YAPIN

ODA ÖZELLİKLERİ


⌸ YATAK

ÇİFT KİŞİLİK YATAK


⎅ ODA BÜYÜKLÜĞÜ

40 - 45 M2


⌸ MANZAR

ŞEHİR VEYA DENİZ MANZARASI


⁂ KİŞİ SAYISI

1 VEYA 2 KİŞİ


BANYO

ÖZEL KÜVETLİ BANYO VEYA DUŞ


REZERVASYON YAPIN
Legacy Ottoman Hotel Atrium Oda
ATRIUM ODA
Legacy Ottoman Hotel Deluxe Oda
DELUXE ODA
Legacy Ottoman Hotel Deluxe Triple Oda
DELUXE TRIPLE ODA
Legacy Ottoman Hotel Superior Oda
SUPERIOR ODA
Legacy Ottoman Hotel Deniz Manzaralı Oda
DENİZ MANZARALI ODA
Legacy Ottoman Hotel Corner Suit Oda
CORNER SUIT ODA
Legacy Ottoman Hotel Junior Suite Oda
JUNIOR SUIT ODA
Legacy Ottoman Hotel King Suite
KING SUITE