MENU

TOPLANTI & ORGANİZASYON

BOOK NOW

TOPLANTI & ORGANİZASYON


Legacy Ottoman Hotel, sunduğu eşsiz konaklama deneyiminin yanında, değerli konuklarının toplantı ve organizasyonları için de birbirinden özel, rahat ve konforlu alanlar sağlıyor.

Zamanın bütün değerlerini ve gelişmelerini eksiksiz takip eden Lecagy Ottoman Hotel, bünyesinde son teknoloji ürünü ses ve görüntü sistemlerinin yer aldığı 2 balo salonu, 2 toplantı salonu ve çeşitli toplantıların gerçekleştirilebildiği birbirinden özel ortamlar sunuyor.

Legacy Ottoman Hotel’in İstanbul’un merkezinde yer alan konumu, konukların toplantı öncesinde ve sonrasında tarihi şehrin yaşamaya devam eden eski dokusuyla bütünleşmelerine de ayrıca olanak sağlıyor. Lansman, kongre ve konferanslar için son derece uygun olan salonlar, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği organizasyonları için de birbirinden değerli konuklarını bekliyor.


Detaylı bilgi için: [email protected]

Külliye Salonu


Külliye Salonu; toplantı, kokteyl ve yemek organizasyonları için amaca uygun şekilde düzenlenebilen yapısıyla konukları için özenle hazırlanıyor.

Tarihi binanın eşsiz mimarisi altında unutulmaz anlar sunuyor.

Son teknoloji ürünü ses ve görüntü sistemlerinin bulunduğu salon, pek çok amacın ihtiyacını karşılayacak nitelikteki donanımıyla Legacy Ottoman Hotel’de sizleri bekliyor.

Ölçüler: 30,6x9

Alan: 275 m²

Yükseklik: 5 m

U Düzeni: 70 Kişi

Sınıf Düzeni: 120 Kişi

Tiyatro Düzeni: 180 Kişi

Balo Düzeni: 150 Kişi

Kokteyl Düzeni: 250 Kişi

ODANIZI HEMEN AYIRTIN

Dersaadet Salonu


Legacy Ottoman Hotel’in 6. katında yer alan Dersaadet Salonu, pek çok özel davet ve toplantınızı İstanbul şehrinin eşsiz manzarasıyla iç içe yapabileceğiniz bir alan sunuyor.

Kokteyl ve ziyafetleriniz için özenle düzenlenen atmosferiyle köklü bir tarihin çatısı altında unutulmaz anlar yaşamanıza olanak sağlıyor.

Detaylı bilgi için: [email protected]


Ölçüler: 15x9

Alan: 135 m²

Yükseklik: 3 m

U Düzeni: 30 Kişi

Sınıf Düzeni: 50 Kişi

Tiyatro Düzeni: 60 Kişi

ODANIZI HEMEN AYIRTIN