MENU

DENİZ MANZARALI ODA

BOOK NOW
SCROLL ME

DENİZ MANZARALI ODA


Seyretmeye değer bulunan her güzellik yaşanan anıları unutulmaz kılar. Hatıralara eklenen, yeniden yaşanmak istenen ve hiç unutulmayan anılar da böyle güzelliklerin sonrasında ortaya çıkar ve çoğalır.

Legacy Ottoman Hotel’in konaklama anlayışı da güzelliklerin etrafında şekillenen bir anlayışla kendini var eder. Deniz Manzaralı Odalar sayesinde muhteşem İstanbul şehrine dair her ayrıntı kendini ortaya koymakta, böylelikle hem taşıdığı tarihi hem de yaşamaya devam eden varlığını taçlandırmaktadır. Eşsiz Boğaz manzarasının her mevsim kendi içinde değişen güzelliği, zamanın da kıymetli parçalarını birbirine yaklaştırmakta, böylece yaşanan anıların sonsuzluğuna imkân sağlanmaktadır. Yüksek tavanlı, geniş, rahat ve konforun iç içe olduğu Deniz Manzaralı Odalar, ̃ 30-35 m2’lik yapısıyla tarihi seyretmenin ve onu modern dünyanın merkezinde yaşayabilmenin mümkün olduğunun en açık göstergesidir.

Konforlu ve sıcacık bir konaklama deneyimi için Deniz Manzaralı Odalar, unutulmazlar arasında olmak, insandan insana anlatılan bir hikâyeye dönüşmek için Legacy Ottoman Hotel’de her mevsim sizler için hazır olarak bekliyor.


REZERVASYON YAPIN

ODA ÖZELLİKLERİ


⌸ YATAK

ÇİFT KİŞİLİK YATAK


⎅ ODA BÜYÜKLÜĞÜ

30 - 35 M2


⌸ MANZARA

EŞSİZ DENİZ MANZARASI


⁂ KİŞİ SAYISI

1, 2 VEYA 3 YETİŞKİN


✺ BANYO

ÖZEL KÜVETLİ BANYO VEYA DUŞ


REZERVASYON YAPIN
Legacy Ottoman Hotel Atrium Oda
ATRIUM ODA
Legacy Ottoman Hotel Deluxe Oda
DELUXE ODA
Legacy Ottoman Hotel Deluxe Triple Oda
DELUXE TRIPLE ODA
Legacy Ottoman Hotel Superior Oda
SUPERIOR ODA
Legacy Ottoman Hotel Deniz Manzaralı Oda
DENİZ MANZARALI ODA
Legacy Ottoman Hotel Corner Suit Oda
CORNER SUIT ODA
Legacy Ottoman Hotel Junior Suite Oda
JUNIOR SUIT ODA
Legacy Ottoman Hotel King Suite
KING SUITE